Ціна нафти марки Brent знову пішла донизу

Ціна бареля нафти марки Brent на міжнародних ринках у середу 23 вересня 2020 року склала 41,48 доларів. На останніх торгах ціна нафти Brent досягла 41,20 доларів за барель, але завершила день на рівні 41,72 доларів. Станом на 08.43 ранку 23 вересня, нафта марки Brent скотилася в ціні на 0,57 відсотків - до 41,48 доларів за барель.

Ціни на ф'ючерси нафти марки WTI склали 39,50 долара за барель. За оцінками Американського інституту нафти (API), комерційні запаси сирої нафти в США збільшилися приблизно на 691 тисячу барелів, всупереч очікуванням ринку про скорочення запасів у 2,3 рази.
Дані, про які йде мова, посилили очікування зниження попиту на нафту в США, що призвело до зниження цін на сиру нафту.
На падіння цін вплинуло і зняття блокади незаконних збройних формувань зі сходу Лівії з нафтових портів і об'єктів, а також ймовірність того, що це в довгостроковій перспективі призведе до збільшення пропозиції на нафтовому ринку ще на 1 мільйон барелів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.