​Близько чотирьох мільйонів американців вже проголосували на виборах президента США - за правом раннього голосування

Вибори президента США заплановано на 3 листопада, але вже більше 3,8 мільйона американців скористались правом раннього голосування, щоб віддати свій голос на виборах, повідомляє неурядова організація U.S. Election Project. Така кількість значно перевищує більше 75 000 виборців, які проголосували на відповідну дату перед виборами президента 2016 року, передає «Голос Америки».


Збільшення раннього голосування може свідчити про високу активність американських виборців на цих виборах та майбутні високі показники явки, що може досягти до 65% виборців - найбільше з 1908 року, стверджують в Election Project.

«Ми ніколи не бачили, щоб так багато людей голосували настільки рано перед виборами, - цитує Reuters слова керівника проекту, експерта університету Флориди Майкла Макдональда. - Люди голосують, коли визначаться, і ми знаємо, що багато людей вже давно визначились і мають судження про Трампа».

Оцінки проведено на основі даних з 31 штату, де вже відкриті можливості для голосування. Більше даних надійде, коли можливість проголосувати з‘явиться в більшій кількості штатів, говорить експерт.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.