​Про обмеження співпраці з «Північним потоком 2» заявили німецька і швейцарська компанії

Німецька нафтогазова компанія Wintershall Dea повідомила, що завершує фінансування газопроводу «Північний потік 2». Wintershall Dea інвестувала 730 мільйонів доларів до проекту і має в ньому частку 10%. У звіті компанії за 2020 рік вказується, що інвестиції до проекту було завершено перед тим, як вступив у дію закон США «Про протидію противникам Америки шляхом санкцій» (CAATSA), повідомляє «Голос Америки».


Напередодні про припинення співпраці з газпромівським проектом заявила швейцарська дочірня компанія страхувальника Munich Re.

«Синдикат Munich Re видав повідомлення про зупинку для «Північного потоку 2», - наводить Reuters слова речника компанії.

Більше 15 компаній «сумлінно намагаються зменшити свою діяльність в рамках проекту «Північний потік 2». Про це заявив під час брифінгу для преси 22 лютого речник Держдепу Нед Прайс.

«Звичайно, ці юридичні особи не підпадають під санкції США саме через те, що вони роблять чесні кроки у вірному напрямку, - наголосив речник. - Їх 15, чи більше і, гадаю, це показує, що наша стратегія, включаючи законодавчі заходи, вжиті Конгресом, працюють з гарним результатом».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.