​США розглядають можливість відправки до Чорного моря бойових кораблів на знак підтримки України

Сполучені Штати Америки розглядають можливість у наступні тижні відправити до Чорного моря бойові кораблі на знак підтримки України. Про це повідомляє американський канал CNN з посиланням на посадовця Міноборони США, передає «Голос Америки».


Джерело каналу також повідомило, що ВМС США продовжують польоти літаків-розвідників у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем. Літаки слідкують за діями вмс росії та рухом військ у Криму.

Між тим, російська інформаційна агенція ТАСС повідомила, що прес-служба Європейського командування Збройних сил США не підтвердила повідомлення каналу CNN.

Раніше посадовці міністерств оборони 5 країн НАТО заявили, що дестабілізуючі дії росії підривають деескалацію, домовлену за посередництва ОБСЄ. Про це повідомило посольство США в Україні.

Високопосадовці підтвердили своє зобов’язання проводити навчання та продовжувати підтримувати збройні сили України, щоб допомогти військовикам наростити міць, аби боротись за збереження територіальної цілісності України та продовжувати рухатись у напрямку сумісності з НАТО.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.