​Американський дослідницький центр закликав США надати Україні більше військових кораблів

США мають надати Україні більше кораблів. Таку думку висловлюють автори доповіді аналітичного центру Heritage Foundation з приводу ролі США у забезпеченні безпеки у Чорному та Азовському морях.


Доповідь закликає США та НАТО збільшити присутність у Чорному та Азовському морі, та рекомендує Сполученим Штатам Америки пришвидшити передачу Україні виведених у резерв військових кораблів США. При цьому звертається увага на патрульні кораблі класу Cyclon, повідомляє «Голос Америки».

У 2015-му році інформаційна агенція Reuters так писала про кораблі цього класу, які використовуються у Перській затоці:

«Ці човни довжиною у 54 метри, озброєні гарматами та ракетами, нині розглядаються серед найважливіших кораблів флоту США. Прикметно, що вони також є одними із найдешевших- кожен обійшовся платникам податків всього у 20 мільйонів доларів на час придбаннях на початку 90-х, - писали у ЗМІ. - Вони не мають високотехнологічних сенсорів, складних озброєнь або експериментального устаткування та елементів дизайну. Вони являють собою прямолінійні металеві корпуси, які напаковані значною кількістю простих гармат та ракет, які значною мірою покладаються на важку роботу екіпажу із 28 осіб, а не на модні автоматизовані системи, як на багатьох більших кораблях».

США також рекомендується допомогти Україні посилювати її морський потенціал.

«Право на самооборону не зупиняється на лінії берега. США можуть допомогти профінансувати та прискорити дослідження для швидшого початку використання протикорабельної ракети «Нептун», створеної в Україні. Також США мають проаналізувати належні та готові варіанти протикорабельних ракет для України. США мають також допомогти покращити морську безпеку України, надаючи покращене радарне устаткування та технології спостереження, такі як БПЛА», - вказує доповідь.

«США мають взяти на себе лідерську функцію всередині НАТО, щоб допомогти Україні покращити безпеку у Чорному та Азовському морях», - також відзначає доповідь.

Корабель флоту рф «Корольов» у Босфорі. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.