Травма, отримана Ангелою Меркель, лікується без ускладнень

merkel perelom

 
Травма, подібна до тієї, яку отримала канцлер ФРН Ангела Меркель, катаючись на лижах у Швейцарії, як правило, лікується без ускладнень і будь-яких наслідків. Про це заявила журналістам віце- резидент Об'єднання німецьких хірургів Юліа Зайферт.


"Перелом діагностований в області, де багато м'яких кісткових тканин і яка швидко гоїться", - пояснила фахівець.

Як повідомив представник уряду ФРН, у канцлера був виявлений неповний перелом тазової кістки. Пацієнтам, які отримали подібне пошкодження, проте, не слід довго перебувати в нерухомому стані, зазначила Зайферт. "Рух важливий для кровообігу і запобігання виникнення тромбозу", - підкреслила вона.

Християнсько-демократичний союз ( ХДС), головою якого є Меркель, прийняв рішення скасувати намічене на 10-11 січня в Ерфурті засідання правління партії. Керівництво ХДС мало намір визначити на ньому основні напрямки роботи на найближчий час, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.