​За результатами опитування, світ більш схвально оцінює діяльність адміністрації Байдена, ніж Трампа

За півроку діяльності нової адміністрації президента США рейтинги схвалення діяльності Білого дому у світі зросли майже у 50 країнах світу. У 2020 році за результатами такого ж дослідження, медіанна підтримка американської влади, коли на чолі країни був Дональд Трамп, складала 30% серед респондентів у 108 країнах світу. За даними, станом на серпень, у 46 державах в середньому роботу Байдена підтримують 49%. Про це свідчить нове опитування Gallup, повідомляє Голос Америки.


Лише у трьох країнах Байдена підтримують менше ніж Трампа торік: з 18% до 13% упало схвалення діяльності нового президента в росії, з 20% до 16% - у Сербії, з 54% до 50% - у Беніні.

Жовтим позначено падіння рейтингу від -1 до -5 відсоткових пунктів, яскраво-зеленим - зростання +1-+9 вп, темно-зеленим - +10-+29 вп, синім =- +30 вп або більше

Натомість у ЄС ситуація зворотня: у Португалії підтримка Байдена зросла на 52 відсоткових пункти, порівняно зі схваленням діяльності Трампа, у Нідерландах - на 45 вп, у Швеції - на 41 вп. Схожа ситуація в Німеччині, Італії, Франції та Японії. У Канаді кількість опитаних, що підтримують роботу Білого дому, зросла з 17% до 55%. Україна потрапила до категорії - зростання підтримки між +10 і +29 відсоткових пунктів.

Gallup вказує на те, наскільки суттєво відрізнялась зовнішня політика Трампа й Байдена: республіканець дотримувався ідеї «Америка перед усім», а демократ висловлюється за тіснішу співпрацю із країнами світу.

Водночас, США й досі не у топі країн, чиє керівництво схвалюють у світі. Зокрема, на запитання про те, чиє керівництво респондентам імпонує найбільше з-поміж США, Німеччини, Китаю та росії, - у Європі, Азії та на обох американських континентах найбільш схвально оцінюють Німеччину.

Як раніше повідомляв Голос Америки, через дев'ять місяців після вступу на посаду підтримка президента Джо Байдена серед американців знижується. Серед причин, як кажуть експерти: хаотичне виведення американського контингенту з Афганістану, політичне протистояння між республіканцями й демократами у Вашингтоні щодо збільшення межі державного боргу, а також ситуація із пандемією у США.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.