​Світ побачив шість питань Вікторії Спартц до Андрія Єрмака, на які має відреагувати і Володимир Зеленський

У суботу, 9 липня, конгресменка від штату Індіана, республіканка Вікторія Спартц опублікувала заяву, в якій закликала президент України Володимира Зеленського взятися за вирішення тривалої внутрішньої проблеми в особі Андрія Єрмака, керівника Офісу Президента України.


У заяві когресменка перерахувала 6 звинувачень на адресу Єрмака і закликала його надати відповіді на них.

Нижче наводимо повний текст заяви Вікторії Спартц, опублікований на сайті конгресвумен:

«Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Протягом останніх трьох місяців я провела багато часу в Україні – зустрічалася з громадськими та урядовими лідерами, бійцями та цивільними особами. Я вважаю, що Україна має потенціал стати рушійною силою демократії, інкубатором молодих талантів і справжнім союзником Сполучених Штатів у регіоні, де таке партнерство вкрай необхідне. І як людина, яка виросла в Україні за комуністичної диктатури, інтереси всіх волелюбних людей завжди будуть у моєму серці та діях.

Завдяки потужній підтримці, яку я отримую від американців, українців і багатьох людей у всьому світі, я розумію, чому мої коментарі вразили Міністерство закордонних справ України.

Я закликаю Міністерство розглянути мою заяву з тією серйозністю, якої вимагають ці запитання щодо пана Єрмака, замість того, щоб розпочинати нападки на мене, як це було досі. Українцям і американцям буде краще, якщо наші уряди відповідатимуть з належною обачністю, а не захисними банальностями.

Я перерахую кілька серйозних звинувачень на адресу пана Єрмака і дозволю йому самому їх розкрити:

1. Витік інформації в Білорусь і зрештою в росію про операцію України із захоплення «Групи Вагнера», що призвело до її провалу;

2. Погане керівництво невдалими мирними переговорами з росією перед війною;

3. Запевнення українського керівництва, що цього лютого нападу з боку росії не відбудеться, всупереч західній розвідці, щоб перешкодити Україні належним чином підготуватися до війни;

4. Диверсія Херсона та надання його росіянам для організації трагедії батальйону «Азов»;

5. Затягування термінових закупівель військової техніки через Міністерство оборони України та висування необґрунтованих або навіть незаконних умов; і

6. Цілеспрямоване затягування через свого заступника Олега Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора».

Як відомо, Андрій Єрмак не прокоментував ці звернення публічно.

Вікторія Спартц. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.