​Трамп відкрито попередив, що не буде захищати країни НАТО, які витрачають на оборону нижче трьох відсотків валового продукту


Дональд Трамп знову озвучив свої вимоги щодо підвищення витрат на оборону. У випадку перемоги у виборах він наполягатиме на підвищенні порогу витрат в рамках НАТО до 3% валового внутрішнього продукту. Під час виступу у Вашингтоні він заявив, що європейські країни перекладають тягар оборони на США, повідомляє Польське радіо.

Дональд Трамп поскаржився, що союзники користуються перевагами Америки, поклавши тягар стримування на Вашингтон.

«Я буду вимагати, щоб кожна країна НАТО витрачала не менше 3% ВВП, ми повинні підняти поріг. Два відсотки були крадіжкою століття, і все за наш рахунок. Ми платимо за них. Я в це досі не можу повірити», — сказав він.

Дональд Трамп відкрито попередив, що не буде захищати членів НАТО, які витрачають на оборону нижче цього порогу. Станом на сьогодні лише Польща, Греція та США витрачають на оборону понад 3% ВВП. Пропозицію збільшити мінімальні витрати на оборону в НАТО публічно представив також президент Анджей Дуда. Цю ідею країни НАТО сприйняли доволі прохолодно.

Фото з відкритих джерел



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.