На тлі удару рф «експериментальною» балістичною ракетою міністри G7 обговорюють подальшу підтримку України

На дводенній зустрічі міністрів закордонних справ «Групи семи» в Італії, що розпочалася в понеділок, 25 листопада, обговорюють шляхи продовження підтримки Києва, зокрема після удару «експериментальною» балістичною ракетою по Дніпру, повідомляє Голос Америки.


Як наголошують ЗМІ, саміт відбувається на тлі чергової ескалації у війні росії проти України після того, як 21 листопада росія вдарила новою ракетою, що, за словами путіна, стало відповіддю на дозвіл Києву використовувати американські й британські ракети для ударів углиб по території росії.

Також міністри закордонних справ Сполучених Штатів, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії та Великої Британії, до яких у вівторок долучиться міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, обговорять перспективи миру та ініціативи щодо майбутньої реконструкції України.

Це остання зустріч «Групи семи» у такому форматі за каденції адміністрації чинного президента США Джо Байдена.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.