Ющенка удруге пхають у президенти?!


Передвиборча президентська гонка вже розпочалася. І хоча Секретаріат президента не вперше звинувачує у її початку Юлію Тимошенко, сам відставати аж ніяк не збирається. Звісно, нині про низький президентський рейтинг у суспільстві відомо кожному, проте радники президента , мабуть, запевнили свого патрона, що для перемоги на президентських виборах рейтинг – фактор не обов’язковий. Та й пану Балозі, який натренувався на Мукачеві, це – достеменно відомо.Хоча нині президентське оточення все ж замислилось над підняттям рейтингу свого шефа. Це доводить поява пана Карасьова на вранішньому ефірі 23 лютого 2009 року «Каналу чесних новин».

З одного боку, цей день – день народження Віктора Ющенка, а отже привід і поговорити про нього не як про президента країни, а як про людину, яка дійсно багато чого досягла у житті. Адже, насправді, не кожен сільський бухгалтер може зробити таку карколомну кар’єру. Тож, як людині, йому можна побажати здоров’я і благополуччя. Але що йому ще можна побажати як нинішньому чільнику держави? Здебільше «маленькі українці» впевнено б сказали – відставки.

Хоча пять років тому більшість населення була саме на його боці. Ющенко на той період мав такий вотум довіри суспільства, що навіть Обама нині про такий лише може мріяти. Проте за пять років свого президентства Віктор Андрійович зробив все від нього залежне, аби звести свою популярність нанівець. І розпочав він подібну діяльність одразу ж після інавгурації.

Коли під час другого туру президентських виборів 2004 року авторові цих слів довелося споглядати за тим, як на дільниці хотіли провести заміну бюлетенів, а громадяни о першій годині ночі не дали їхпередати через вікно, то тоді дуже хотілося, аби перемогла справедливість, аби людей перестали б тримати за бидло. Саме боротьба за верховенство права змусила величезну кількість українців вийти на майдан і стояти за перемогу. Тоді дуже хотілось вірити, що Ющенко виконає обіцянку – бандитам тюрми. І його «Десять кроків…» таки призведуть до змін у суспільстві і кучмізм піде в історію. Та не так сталось, як бажалось. Спочатку ті, хто робив фальсифікацію виборів президента 2004 року, або мав до неї хоч якесь відношення, виїхали з переляку за кордон. Та воно й з розуміло, адже елементарна логіка доводила: якщо б вони таким чином прийшли до влади, як Ющенко, то обов’язково посадили б за грати тих, хто брав участь в отруєнні кандидата у президенти, та й тих, хто робив усе можливе для проведення фальсифікації. Проте вони переоцінили щирість намірів тодішнього обранця: виявилось, що трандіти – не мішки носити. Насправді нічого з обіцяного народові втілювати в життя новоявленний президент і не збирався. Бандити спокійно повернулись до України і почали наводити мости з його Секретаріатом. І чи не тому пішов з Секретаріату Олександр Зінченко? А згодом на зміну прем’єру Тимошенко прийшов Універсал єдності з фальсифікаторами. Тоді більшість громадян від здивування і розпачу навіть не знали, як реагувати на такі президентські пасажі. А коли Ющенко нагородив Ківалова орденом, то стало зрозумілим, що сам народний обранець вже не пам’тає, що саме народ дав йому шанс очолити країну. А те, що Ющенко таки забув, хто його підніс на владний олімп, доводить його перепалка з Олесем Донієм, коли останній не побоявся зазначити гаранту, що саме завдяки вимогам «маленьких українців» він став президентом.

Щоправда, Ющенко, як і Черновецький, мабуть, переконаний, що його президентство – Божа воля, а тому не занадто переймається тим, як громадяни реагують на його заяви та поведінку. Нині мета гаранта – політично «вбити Юлю», а все інше його вже й не обходить. Тож він і робить усілякі заяви типу: «Юля – кака». А те, що подібна поведінка президента – ганьба для чільника нації в очах світових держав, а для президентського рейтингу у середині країни – крах, то вже не цікаво.

Хоча, як вже зазначалось вище, все ж і у Секретаріаті президента почали замислюватись над підняттям президентського рейтингу. Щоправда спосіб, у який вони вирішили втілювати цю програму у життя, дещо дивний. Проте для українського суспільства – не дивина. Нині пан Карасьов, випромінюючи впевненість і щирість,на п’ятому каналі доводив співгромадянам, що президент дуже любить Україну, і все, що він робить, – працює на майбутнє держави. А те, що в Україні наразі такий безлад – то все винна економічної кризи і… уряду Тимошенко, які пов’язують його по руках і ногах, оскільки у президента вже немає таких повноважень, які повинні бути. Проте орієнтація на європейську інтеграцію – це найголовніше. А тут ще й ведуча, аби потішити самолюбство першої особи держави, запитала у пана Карасьова, що буде робити Ющенко, коли пройде перший і другий термін його президентства? І що цікаво, пан Карасьов не поставив під сумнів це зауваження, а отже своїми діями підтвердив, що Ющенко не лише збирається балотуватись вдруге, а ще й, напевне, його переконали, що перемога таки буде на його боці. А отже у Секретаріаті президентавже мозолиться шалена кількість «розумників», які відпрацьовують комбінації – за яких умов можна таки зробити другий термін для нинішнього чільника держави. Наразі обрали шлях жертви: президент буцімто не винен у тому, що відбувається в країні, і економіка держави тріщить по всіх швах, бо економічна криза накрила громадян і торкнулася олігархів.

Ну, дійсно, що він може зробити, якщо Нацбанк (у якому головують лише люди Президента!) грається з валютним курсом і цим призводить до зубожіння і так бідне населення? Звідки він може знати, що в усіх країнах банки знижують кредитні ставки, а в Україні – підвищують? Ну яким чином він може заборонити включення станка для друку грошей? Як він може вплинути на олігархів, які, будучи депутатами Верховної Ради і (водночас) господарями більшості підприємств, взяли у держави гроші на підтримку своєї власності, а людей все одно позвільняли з роботи? Хіба ж він має право звільнити з посади голови Київської адміністрації Черновецького (хоча своїм указом його призначав!)? Ні, президент нині безсилий. Він лише може витрачати шалені кошти на встановлення пам’ятників, тоді як більшість населення начинає скорочувати кількість продуктів споживання. Він скасовує заборону уряду на підняття цін на ліки, а також підписує введення 13% податку на імпорті товари(хоча наголошує на євроінтеграції та вільній торгівлі). Він акцентує на боротьбі з колоніальною свідомістю в мізках українціву наступі за українську мову, хоча людей наразі не цікавить, якою мовою їм сповіщають про нове підняття цін та тарифів. І він, на жаль, так і не зрозумів, що люди люблять свою державу і підтримують її мову лише тоді, коли держава піклується про добробут населення і надає можливість громадянам жити, а не виживати. Коли б мешканці України усвідомлювали, що живуть в країні, яка захищає їхні інтереси, вони б не лише перейшли на спілкування українською мовою, а ще й іншим радили це робити.

Загалом Віктору Ющенкові хочеться бути богом і месією. Він думає про майбутнє українців. А те, що цих українців стає дедалі менше, і що при такій політиці Президента скоро нас буде не більше 25 мільйонів, - то мізер. Президент мислить глобально, а те, що у дрібницях – його не стосується.

Оксана КОТОМКІНА

Следующая статья »

 Комментарии

  +0 #1 Lisia 23 февр. 2009 г., 17:13:01
Усилиями продажных журналистов любого президента смешают с говном, если он не лижет задницу кремлёвским пигмеям. Какие претензии к Ющенко - в том, что он проводит проукраинскую политику, а не пророссийскую ????? Больше никто не сформулировал конкретных претензий к нему.
  +0 #2 киевлянин 23 февр. 2009 г., 17:14:59
Мелочная заказуха от БЮТа,которую трусливый автор подписал псевдонимом.
  +0 #3 Свидомый 23 февр. 2009 г., 17:15:44
Это глупости - "людину, яка дійсно багато чого досягла у житті. Адже, насправді, не кожен сільський бухгалтер може зробити таку карколомну кар’єру"! Важно, что сделано, а не куда вылез по таким же. А сколько позора пинёс он стране? Нужно было для этого лезть на банковую?
  +0 #4 Микола з шахти им. справедливости 23 февр. 2009 г., 17:16:52
Окстись, оксана! Время киданий камней в Ющенко уже прошло, т.е потеряла тема актуальность . Другой призрак бродит по Украине, как говорил один теоретик про Европу. И Бог с ним, если бы только бродил, пугая слабонервных по ночам. А то ж и гробит Украину сие привидение в белых одеждах. А Ющенко- если немножко политически отмыть, конституцией чуть подрезать полномочия , не давать денег на памятники, а оставить ему рукопожатия и обнимания с послами, то есть, оставить, как символ сдохнувшей помаранчевой идеи в назидание потомкам, чтоб до такой глупости не скатывались. А во главе правительства волей народа поставить нормального хозяйственника с такой же бригадой специалистов, а не фальшивую "птицу Гамаюн" с бубликом . Но чтобы это выполнить- надо разогнать ВР с окопавшимися там кириленками, кармазиными,катеринчуками, зайцами,григоровичами и прочими Унр,Пзр,Епр, назначить новые выборы по открытым спискам, посадив бют и нунс на заслуженное ими место у полит параши. Ибо если эти словоблудия снова дорвутся до власти - то будет, что и сейчас А Украина этого уже не переживет.
  +0 #5 Свидомит 23 февр. 2009 г., 17:17:54
Лизавета, хочешь конкретных претензий - уменьшение численности населения за 2008 год двести тысяч! Или резидент отвечает не за всё в стране, а только ездит "лицом" тоогует?
  +0 #6 Экзаменатор 23 февр. 2009 г., 17:19:34
Госдепу НЕЗАЧЁТ!
  +0 #7 Vladimir 23 февр. 2009 г., 17:25:53
оДНА ЕДИНСТВЕННАЯ ПРИТЕНЗИЯ К ЮЩЕНКО - ОН, ТАК И НЕ ИЗВИНИЛСЯ ПЕРЕЛД ЖУРНАЛИСТОМ, КОТОРОМУ СОВЕТОВАЛ (СВОЕМУ СЫНУЛЕ) БРОСИТЬ В ЛИЦО (Я ПОСТАРАЛСЯ ВЫБРАТЬ ВЫРАЖЕНИЕ ПОПРИЛИЧНЕЕ ЧЕМ САМ ПРЕЗИДЕНТ) СЧЁТ ЗА "ПОСИДЕЛКИ В РЕСТОРАНЕ, ПРОСЛЕ КОТОРЫХ "СЫНУЛЮ" НА "МАЖОРСОКЙ МАШИНЕ" ЧТЬ БЫЛО ПО ОШИБКЕ НЕ ЗАДЕРЖАИ МЕНТЫ ЗА НАРУШЕНИЕ ПРАВИЛ. А БОЛЬШЕ НИКАКИХ ПРЕТЕНЗИЙ - ПО СВОЕЙ СУТИ ОН "ОПУСТИЛСЯ" (ПРОИЗНОСЯ ТУ ФРАЗУ) ДО УРОВНЯ ПУТИНА - "МОЧИЛОВЩИКА В СОРТИРАХ", "ОБРЕЗАЛЬЩИКА ДАТСОЛКГО ЖУРНАЛИСТА" И Т.Д. а БОЛЬШЕ К ВИКТРОРУ АНДЕРЕЕВИЧУ (ТАК СЛАВНО ВОСПЕВАЕЕМОМУ КАРАСЕВЫМ) НИКАКИХ ПРЕТЕНЗИЙ НЕТ- НУ ЧТО СПРОСИШЬ С УБОГО "ДУХОМ"?
  +0 #8 терентій 23 февр. 2009 г., 17:26:25
Все, про що тут написано, правда. Ніколи не знав, що проукраїнська політика - це та, яку підтримують 2% народу! Риба цей Ющенко (і по гороскопу теж), сільський аристократ і махало руками. Боляче за Україну
  +0 #9 franz 23 февр. 2009 г., 17:27:26
Молодець Микола, я підтримую тебе.
  +0 #10 пенсионерка 23 февр. 2009 г., 17:27:37
Ну Ющенко сам себя опустил (не журналисты) Смешне и позорнее даже Кучма не был!!! Я,кстати голосовала ла Ющенко. То, что он творит сегодня это уже - психиатрия!!!
  +0 #11 касрыль 23 февр. 2009 г., 17:28:59
Как насчет быдла? Что-то изменилось?
  +0 #12 санчо 23 февр. 2009 г., 17:30:32
лучше бы он гектары в колхозе считал
  +0 #13 Taras 23 февр. 2009 г., 17:32:17
Абсурд!!! Забрати в людини сокиру і давати наганяй за невирубану просіку? "Сраааався Аатєчіства...!!!" і увесь саавєцькій сааюс.
  +0 #14 Вася 23 февр. 2009 г., 17:35:15
Лиза. На вулиці і в житті треба ходити з відкритими очима, а то можеж наштовхнутися на телегафний стовп і розбити чоло. Будь-яку людину необхідно оцінювати не по намірах, а по його ділах. Для чого тобі мужик, який мешкаючи в шалаші, день у день вішає на вуха лапшу про хату, яку він мріє побудувати, не усвідомлюючи при цьому, що руки ростуть з задниці. Нормальна баба через тиждень плюне та піде. А ненормальна- буде слухати балачки.
  +0 #15 Кварк 23 февр. 2009 г., 17:37:18
Тарас, сокиру давати йому неможна, він нею працювати не вміє - лише язиком зміїним
  +0 #16 мазурику 23 февр. 2009 г., 17:38:12
Надеюсь ему не дадут гарантий непркосновенности как он дал Кучме.Мне он напоминает Иоргена из фильма;Праздник святого Иоргена.В котором придурка сделали святым а потом к4укловоды качали бабки.Когда придурок перестанет мучить народ?
  +0 #17 Наталья Днепропетровск 23 февр. 2009 г., 17:42:46
Ющенко - предатель всех,кто проголосовал в 2004-м за него (я сама из них). Многие из нас тогда рискнули (в прямом смысле можно было лишиться рабочего места).Сейчас он пожинает плоды своей продажности и слабости духа. Не по Сеньке шапка оказалась!Пусть убирается и даже не мечтает снова стать президентом.
  +0 #18 22 23 февр. 2009 г., 17:48:55
Согласен с Taras. А статья - заказуха от БЮТ в духе "топить Президента". Вообще, нахрена нам Президент с такими полномочиями? БЮТ надеется их вернуть в случае избрания Тимошенки?
  +0 #19 mfrolya 24 февр. 2009 г., 13:27:14
Ви, друзі,молодці! Успіхів вам і натхнення!
  +0 #20 Shela 25 февр. 2009 г., 12:39:40
Ющ - предатель, а по сему ГАНЬБА!!!

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Ворожі провокації не несли загрози життю та здоров’ю українських військових, тому вогонь у відповідь не відкривався. Бойових втрат немає

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.