Те, чого боїться злочинна влада

klichko yatsenuk

 
Люди є люди. Кожна особа завжди захищатиме власні інтереси, а вже потому буде думати про інтереси інших. Але існують питання, коли розмірковувати доводиться вже масштабніше, і, забувши чвари і власні амбіції, думати про суспільство, в якому ти живеш.


Домовлятись завжди важко. Це знають ще з часів древнього Риму. Адже не даремно військовим правилом римських легіонерів було: розділяй і володарюй.

Це правило взяла собі на озброєння Партія регіонів, яка, насправді, завжди мала дуже низький рейтинг в країні, а нині взагалі за неї ніхто голосувати не бажає. Проте, використовуючи такий принцип вона хоче і надалі утримувати владу. А можливо це лише за однієї умови, яку (знову, якщо подивитись в історію) використовували конкістадори в Америці, коли захоплювали землі, на яких жили індіанці. Тоді конкістадори сварили між собою племена, а потому, коли між племенами не було злагоди, знищували їх кожне окремо.

Так поводить себе і Партія регіонів, коли сварить між собою демократичні сили. Адже все, чого вона насправді боїться – справжнього об’єднання своїх опонентів, які разом її перемагають. Щоб такого не сталося, ПР йде на підлість і провокації. Так, вже усі знають, що після складних домовленостей представники опозиції, демократичні сили дійшли якоїсь згоди. Але влада почала нове коло розколу, позаяк їй конче потрібно, аби ці усі сили були роздрібненими, а технічні кандидати покрали голоси у прохідних демократів. Це – технологія. І представники демократичних сил повинні усвідомлювати, що краще не вкрай зручні домовленості, аніж гарна сварка, яку від них очікує влада.

P. S. «УДАР» вже наніс опозиції перший удар нижче пояса. Знову персоналії ставлять своє его вище інтересів суспільства. Що ж, побачимо, як усім демократам болить доля України.

Оксана КОТОМКІНА, «Конфлікти і закони»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ворожі провокації не несли загрози життю та здоров’ю українських військових, тому вогонь у відповідь не відкривався. Бойових втрат немає

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.