Семен Семенченко: «Минские соглашатели», позорную историю пора заканчивать

plohaya istoriya

 
«Широкино покинули все мирные жители. Миссия ОБСЕ в своем отчете это подтверждает. Граждане «Минские соглашатели», позорную историю с «демилитаризацией Широкино» пора заканчивать. Там уже нет мирных жителей. Ни военным, ни дипломатическим путем добровольцы к Мариуполю оккупантов не пропустят», - написал на своей странице в Фейсбук комбат батальона «Донбасс», нардеп Семен Семенченко.


В предыдущем посте Семенченко напоминает: «Год назад. Первое перемирие. Батальон Донбасс с развернутыми государственными флагами вышел к администрации Президента посмотреть ему в глаза и поговорить о перемирии с террористами. Тогда еще не было Минска. Тогда нас и Украину услышали. Началось освобождение Донбасса. Артемовск, Славянск, Константиновка, Дружковка, Карловка, Лисичанск, Попасное... Год прошел. Есть о чем подумать, переосмыслить, понять. А те слова актуальны и сейчас. Именно сейчас. Зараз все залежить тільки від нас. У нас немає іншої країни і в Україні немає нікого, крім нас...»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.