Ізоляція Коханівського є нічим іншим, як спробою прокуратури закрити йому рота

mosiychuk kohanivskiy

 
Вчора Шевченківський суд частково задовільнив клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу Миколі Коханівському - домашній арешт з 8-ї вечора до 6-ї ранку, замість цілодобового. Зло, від того, що воно менше зло, добром не стає. Сам факт притягнення Миколи Коханівського до відповідальності за, фактично, акт протидії країні-агресору, є ганебним. Те, що він, разом зі своїми побратимами, зробили 20 лютого - повинно законно здійснюватись по всій Україні: повне припинення будь-якої фінансово-господарської діяльності і націоналізація майна агентів РФ на території України.


Ізоляція Коханівського є нічим іншим, як спробою прокуратури закрити йому рота, як політичному активісту. Микола - фундатор і командир добровольчого батальйону «ОУН», і його арешт є загрозою безпеці і обороноздатності країни. Політичне переслідування Коханівського - одного з провідних громадських, політичних і військових діячів в Україні, повинно бути негайно припинене!

Ігор Мосійчук, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.