​Зустріч Волкера і Суркова викликає занепокоєння

Зустрічі посадовців рангу і відповідальності Курта Волкера і Владислава Суркова рідко коли залишають великий текстовий слід. Це справа лідерів робити голосні заяви. Професіонали створюють для цих заяв ґрунт. Вчорашня зустріч Волкер-Сурков в Мінську - не виняток.


Найбільше інформації за її результатами з’явилось з посиланням на дуже небагатослівні коментарі постфактум Владислава Суркова.

Серед сказаного ним занепокоєння викликають два моменти: згадки про новаторські пропозиції щодо виконання Мінських домовленостей, а також те, що «мирний процес ... в політичному треку може йти швидше».

Зрозуміло, що акцентування уваги на політичних зобов’язаннях України в рамках Мінських домовленостей (нова Конституція України, амністія бойовикам, вибори, спеціальний статус Донбасу і т.д.) цілком і повністю відповідає інтересам росії. Зрозуміло, що Сурков був просто зобов’язаний це сказати і проводити цю думку.

Але не хотілось би, щоб США погоджувалися з цим. А особливо, щоб шукали новаторські ідеї, як новаторськи підштовхнути Україну до виконання політичної складової Мінських домовленостей.

І дуже не хотілось би, щоб парад міністрів оборони дружніх країн на День Незалежності входив у пакет домовленостей, як інтенсифікувати виконання Україною Мінських домовленостей.

Курт Волкер сьогодні відвідав Вільнюс (дуже розумне рішення з огляду на провідну роль Литви у відстоюванні інтересів України в ЄС та НАТО), а завтра приєднається до Джеймса «Скаженого Пса» Маттіса в Україні. Очікуємо і уважно слідкуємо.

А принагідно про всяк випадок для Петра Олексійовича нагадаємо, що виконання політичної частини Мінських домовленостей можливе лише поза рамками українського права, а тому дуже високою ціною для України і неприйнятно високою ціною для самого Петра Олексійовича.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото VOAКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.