Ярема запустив самознищення «Солідарності»
- Подробиці
- Опубліковано 16.04.2018 18:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4503
Районний партосередок Переяслав-Хмельницького саморозпустився на знак протесту проти кадрової політики Президента. Скандал через призначення на посаду керівника Переяслав-Хмельницького району шанувальника «русского мира», екс-регіонала Юрія Клименка, отримав логічне продовження.
На знак протесту проти абсурдної кадрової політики влади районний осередок «Солідарності» прийняв рішення про саморозпуск, а його очільник, колишній голова виборчого штабу Порошенка, Юрій Бобровнік вийшов із президентської політсили.
Парадокс у тому, що «славне» минуле Клименка, про яке пише Бобровнік, не могло бути таємницею ані для Кононенка, ані для Яреми, ані для будь-кого, хто спостерігав за подіями на Переяславщині під час Революції Гідності. Всесвітня Мережа пам’ятає і проросійський шабаш, влаштований на запрошення Клименка Затуліним і Царьовим у Переяслав-Хмельницькому під час подій на Майдані, і блокування активістами райдержадміністрації на знак протесту проти перебування там цього фаната «русского мира», і скандал, влаштований Клименком представникам військкомату, які намагалися вручити йому повістку на порозі його елітного маєтку.
Мабуть, навіть найзапекліший цинік не зміг би уявити собі у березні 2014-го, що людина із такою трудовою біографією через чотири роки буде призначена головою районної державної адміністрації – причому призначена президентом-майданівцем за сприяння майданівця Ігоря Кононенко і майданівця Віталія Яреми. Тобто людей, які гучніше всіх волають про «не розгойдуйте човна» і лихих зрадофілів.
Треба сказати, що Переяслав-Хмельницькому району взагалі не дуже щастить на голів адміністрації – ще до Клименка очільником району було призначено «донецького» Андрія Пряхіна, який запам’ятався переяславчанам численними корупційними оборудками, а також особистим виконанням російського шансону на публіку.
Після довгих протестів громадськості обдарованого донецького співака таки зняли з посади – і призначили замість нього ще більш одіозного кадра в особі екс-регіонала Клименка.
«У нас був з’їзд партії, Кононенко тоді виступав, приймали Ярему і я особисто піднімав питання його (прим. ред. - Клименка) призначення, бо вже тоді були рухи, що його призначать. Був у Горгана (прим. ред. – голови Київської ОДА) з двома представниками ОТГ Гудзьом Миколою і Девком Тимофієм Петровичем, і просили, щоб кого завгодно призначили, тільки не Клименка. Горган сказав, що вже дали посили і нічого вирішити не можна. На конференції партії Кононенко сказав, що такої людини призначати не будуть… і тут відбувається призначення», – розповів журналістам Юрій Бобровнік.
Чим так полюбився Клименко колишньому генпрокуророві та «літієвому» Кононенку, можна лише гадати. Літію, звісно, на Переяславщині нема, однак голова РДА – це не лише цінний інструмент для викачування з району матеріальних ресурсів, а ще й незамінна ланка у такому важливому механізмі, як адмінресурс під час виборів. Власне, у призначенні Клименка можна вбачати свого роду збочену логіку: якщо саме регіонали свого часу показали країні майстер-клас «Як задавити вільні вибори за допомогою адмінресурсу», то, щоб отримати такий же блискучий результат, є сенс поставити на ключову посаду саме колишнього регіонала. Досвід, як-то кажуть, не проп’єш!
До речі, стосовно досвіду. Щоб представлення губернатором Горганом новоспеченого голови РДА пройшло без публічного скандалу, у «чорну п’ятницю», 13 квітня, вхід до райдержадміністрації був заблокований молодиками спортивної зовнішності, які в народі зазвичай звуться титушками.
Метод знайомий і неодноразово апробований: як пам’ятають переяславчани, саме таких молодиків Клименко підганяв в 2014 році на антимайдан. Треба гадати, що і екс-генпрокурору, звиклому до контактів з бандитами «па панятіям», цей modus operandi не здався чимось негідним і неправильним. Однак місцева «Солідарність», як бачимо, не оцінила методів начальства і відреагувала саморозпуском – фактично, перший випадок у нашій країні, коли осередок провладної (!) партії саморозпустився через незгоду із лінією своєї ж партії!
Утім, можна передбачити, що цей випадок буде не останнім. Кількість колишніх регіоналів, які, попри закон про люстрацію та будь-які уявлення про порядність, були призначені на посади у державних органах, не обмежується одним Клименком. І не виключено, що президентській політсилі незабаром доведеться обирати, з ким їй залишатися – з тими, хто підтримував її на Майдані, чи з тими, хто намагався задавити Майдан, а тепер віртуозно перевзувся у стрибці і стриже бонуси з Революції Гідності.
Джерело: Резонанс
Фото resonance.ua
Також з цієї категорії...
Влада знову тягне Україну за...
19 мар. 2012 г.
В Берлине бильданули по коррупции...
19 дек. 2017 г.
Партийное обилечивание...
2 июн. 2019 г.
Набираючі популярність...
Трамп може закінчити війну дуже...
22 дек. 2024 г.
Пекін прагне до світового домінування...
22 дек. 2024 г.
Чонгар пройти було неможливо? -...
22 дек. 2024 г.
Останні новини
22.12.2024 11:00
Трамп може закінчити війну дуже швидко?22.12.2024 10:45
1820 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:
Коментарі