​«Хромой» ЦВК и жадный Охендовский

Началась ожесточенная битва за контроль над ЦВК. Если президенту Украины Порошенко не удастся в ближайшее время сформировать новый список зависимых или лояльных членов ЦВК, то у него мало шансов выиграть президентские выборы. Ибо на одном админресурсе, помощи кремля и массовом подкупе избирателей трудно выиграть выборы в марте 2019 года.


Порошенко придется либо оставлять со скандалом старый коррумпированный, но предсказуемый состав ЦВК во главе с покорным, боязливым, но жадным Охендовским. Но тогда трудно будет легитимировать нужный результат подсчета голосов в свою пользу. Такой «наглой» победе Порошенко не поверит ни Украина, ни Запад.

Либо Порошенко примет тяжелое для себя решение не участвовать в президентских выборах 2019. Потому что, на самом деле, Порошенко не боится низких рейтингов. Но без управляемого ЦВК и мощного админресурса Порошенко не пойдет на выборы, а будет тайно готовится к эвакуации.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фотоколлаж «Конфликты и законы»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.