​Основные тенденции этой избирательной кампании в Верховную Раду

1. Наблюдается обилие «слуг олигархов», регионалов-реваншистов, опытных лоббистов и латентных порохоботов среди массы будущих «слуг народа», и просто случайных людей. Сейчас трудно сказать, можно ли среди этой толпы кандидатов, желающих несколько лет «наслаждаться» статусом и ролью народного депутата Украины, вырастить полноценных, честных и эффективных политиков.


2. Происходит снятие любых морально-политических ограничений в борьбе за победу на выборах. Цинизм, коррупция, демагогия и агрессия в избирательных округах просто зашкаливают.

3. Идет деградация и обесценивание роли политических программ в ходе избирательной кампании.

4. ЦВК, а также местные и центральные суды, полиция будут играть непропорционально большую политическую и скандальную роль в судьбе этих выборов, соответственно и в уровне легитимности результатов.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фото из соцсетей



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.