​Первоочередные политические задачи нового парламента Украины

Существует несколько политических проблем, которые, прежде всего, придется решать новой Верховной Раде. Это будет критерием жизнеспособности и долгожительства нового парламента.


1. Быстро сформировать ответственное и реальное, а не формальное, как прежде, парламентское большинство. Избрать голову Верховной Рады. После Парубия любой, кто станет спикером Верховной Рады, будет выглядеть лучше. Важно только одно условие для будущего спикера парламента. Он должен будет способным руководствоваться в своей работе Регламентом Верховной Рады, а не политическими заказом или личным предпочтениями.

2. В течение месяца утвердить нового премьер-министра и состав правительства «национальной надежды», которое тут же представит реальную программу работы.

3. Самое трудное испытание для нового парламента. Лишить депутатской неприкосновенности бывшего президента Украины Порошенко и передать его в руки обновленного украинского правосудия. Это будет реальным доказательством мужества и решимости новой власти бороться с коррупцией и мародерством в стране.

4. Начать рассмотрение и своевременное принятие бюджета Украины.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фото УНИАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.