Лідерів забагато. Зиску мало

 
У будинку письменників зібралась велика кількість осіб, яким не байдуже майбутнє Української держави. Принаймні так зазначав у своїх виступах Павличко, який і став ініціатором створення Народного Комітету порятунку України.
 
Прийшли представники майже усіх патріотично налаштованих партій. Не виявили бажання бути присутніми лише Яценюк та В’ячеслав Кириленко. Хоча по обличчях присутніх було видно, що деякі з них теж дещо шкодують, що завітали на цей захід. Одні – не бачачи у ньому перспективи, інші – усвідомлюючи, що їхні думки і погляди все одно не будуть почуті, а потрібні вони лише тут заради підписів під папірцем та згоди у підтриманні новоствореного Комітету.
 
Сам захід, як і більшість акцій, що влаштовуються патріотично налаштованими силами, почав перетворюватись на балаган, оскільки кожен з присутніх вимагав уваги до своєї персони, а лиш потому слухав опонента.
 
З іншого боку, дивним було бачити на засіданні деяких народних депутатів та безпосередньо куму пана Ющенка (чоловік якої комфортно почуває себе у владі Януковича), адже виходило, що вони або заслані козачки і хочуть бачити на власні очі, як і що відбувається, аби з перших вуст передати господареві план дій ворога, або ті, хто створює Комітет порятунку, не ставлять перед собою мети реально щось рятувати, адже якщо усі зібрались лишень заради підпису під папірцем, то кому це потрібно?
 
І хоча пані Тимошенко, яка теж завітала на цей захід і зазначила перед присутніми, що вона готова поступитися лідерствоь в опозиції, не усі присутні повірили їй на слово. Так, пан Матвієнко був переконаний, що увесь цей комітет створюють під Тимошенко, а тому зазначив, що він як голова партії поки що не поставить свій підпис під Декларацією.
 
І насправді, він виявився не одним, хто відмовився ставити підпис. Не підписав документ і Гриценко, і Жебрівській, а ще голови партій «Громадянська позиція», Конгрес українських націоналістів, а також «Партія вільних селян». Не підтримали декларацію і деякі громадські організації. Зокрема Всенародний фронт порятунку України, голова якого, виступаючи перед присутніми, запропонував радикальні дії щодо діяльності новоствореного комітету.
 
Але він, як і багато інших присутніх (хто пропонував запровадити кримінальну відповідальність для посадовців за невиконані ними зобов’язання ), не були почуті.
 
Чи стане новостворений комітет порятунком для України – невідомо. Зважаючи на те, що багато хто з присутніх не сприймають один-одного, то чи зможуть вони об’єднатись – не відомо. Єдине, що було проголошено на цій зустрічі і підтримано багатьма – акція протесту, запланована на 11 травня 2010 року. Тимошенко і багато інших політичних та громадських діячів запросили людей до ВР, аби висловити своє ставлення до уряду Януковича.
 
Але глобальніші акції, мабуть, будуть відбуватись 17-18 травня 2010 року, на час приїзду до України Медвєдєва. Як підкреслила у своєму виступі Тимошенко, саме у ці дні Янукович буде підписувати угоди щодо передання Російській федерації української енергетики.
 
Отже допоки наші козаки чубляться, влада Януковича здає інтереси держави. І хоч усі націонал-патріоти знають, що треба робити, жоден не запропонував нічого радикального - ЯК це втілити. У чому і полягає основна проблема українського сьогодення.
 

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.