Кличко: Упертість Януковича ставить під сумнів його заяви про євроінтеграцію
- Подробиці
- Опубліковано 22.10.2013 16:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10561
Вперте небажання Президента Януковича вжити заходів для звільнення Юлії Тимошенко ставить під великий знак питання щирість його заяв про підтримку європейського вибору громадян України. Про це заявив Віталій Кличко після зустрічі лідерів опозиції з міністрами закордонних справ Польщі та Швеції, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу партії «УДАР».
«Ми з Радославом Сікорським та Карлом Більдтом обговорили підсумки останнього засідання Міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в контексті перспектив підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС,- зазначив Кличко. – «УДАР» вже висловлював велике занепокоєння розвитком подій стосовно виконання умов, необхідних для підписання Угоди. Засідання Міністрів закордонних справ Євросоюзу ще раз підтвердило, що успішне для України проведення саміту у Вільнюсі неможливе без вирішення проблеми вибіркового застосування правосуддя. Як і раніше, «УДАР» наполягає на звільненні Юлії Тимошенко. Найкраще, якби ця мета була реалізована через її амністію, бодай часткову. Разом з тим, ми готові підтримати будь-яке рішення, що буде прийнятним для наших європейських партнерів та реально розблокує шлях до підписання Угоди про Асоціацію»,- підкреслив Віталій Кличко.
В «УДАРі» наголошують, що до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі залишились лічені тижні. І подальше зволікання чинної влади з виконанням умов, необхідних для підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, неминуче призведе до втрати Україною історичного шансу доєднатися до великої європейської сім'ї.
Також з цієї категорії...

Експерти ООН засуджують політично мотивоване...
28 июл. 2013 г.

ЕС в четверг введет санкции...
19 февр. 2014 г.

Transparency International вимагає від України...
11 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Держава - це Ахметов, Пінчук,...
2 апр. 2025 г.

Як Зеленський та «триста єврейців»...
10 апр. 2025 г.

Киянин ошукав на 300 тисяч...
10 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі