Ціна обіду з Уорреном Баффетом - 3,5 мільйона доларів

warren buffett

 
Ціна обіду з американським інвестором Уорреном Баффетом цього року становила 3,5 мільйона доларів, що стало абсолютним рекордом за 12 років благодійної акції. Як повідомляє Associated Press, право пообідати і поговорити з Баффетом було продано на аукціоні в ніч на суботу, 9 червня.


Участь у торгах взяли 10 осіб. Переможець побажав залишитися невідомим. Одержувачем коштів стане фонд Glide Foundation із Сан-Франциско, який допомагає безпритульним. Ці гроші стануть значною допомогою фонду, щорічний бюджет якого становить 17 мільйонів доларів. Баффет влаштовує подібний аукціон щорічно, перший раз він відбувся в 2000 році. У загальній складності акція «обід з Баффетом» принесла Glide Foundation вже 11,5 мільйона доларів. У більшості випадків переможці аукціону зберігають анонімність.

Протягом останніх років ціна обіду з мільярдером та інвестором стабільно росла. Так, у 2009 році переможець аукціону заплатив 2,6 мільйона доларів, у 2009-му - 1,7 мільйона, а в 2008-му - 2,1 мільйона. У 2000 році право пообідати з Баффетом було продано лише за 25 000 доларів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.