Бриллиантовый маникюр Келли Осборн вызвал осуждение присутствующих на премии «Эмми»

kelli manikur1

 

В этом году Келли Осборн стала настоящей звездой красной дорожки премии «Эмми». А все из-за ее маникюра. Звезда украсила свои ногти настоящими бриллиантами. Но далеко не все одобрили такой выбор.


Многие осудили Осборн за столь вычурные излишества. Ее маникюрное покрытие от Azature Jewelers состояло из 267 карат черных бриллиантов. Стоимость такого украшения составляет 250 000 долларов.

kelli manikur2

 

Однако Келли призналась, что ничуть не жалеет о таком выборе: «Я вижу, мое покрытие для ногтей обидело некоторых из вас. Я принимаю вашу точку зрения, но это был единственный в моей жизни эксперимент такого рода. Пожалуйста, простите за то, что я об этом не сожалею. Это позволило мне чувствовать себя королевой. Мне просто повезло стать той единственной, кому предложили сделать такое». Осборн также добавила, что не платила за свой маникюр, сообщает popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.