Тренер Владимира Кличко стал интерконтинентальным чемпионом мира

benks

 
Американец Джонатан Бэнкс завоевал титул интерконтинентального чемпиона мира по версии Всемирного боксерского совета (ВБС) в супертяжелом весе, нокаутировав во 2-м раунде титульного боя бывшего обладателя пояса соотечественника Сета Митчелла. Поединок прошел в Атлантик сити (США, штат Нью-Джерси).


Теперь на счету 30-летнего Бэнкса 29 побед (19 нокаутом), поражение и бой, который закончился вничью. Проигрыш стал первым в карьере Митчелла, в его послужном списке также 25 побед и 1 ничья.

Джонотан Бэнкс, оставаясь действующим боксером, является также тренером украинца Владимира Кличко. Он стал работать с ним после смерти прежнего наставника Эммануэля Стюарда и уже успел в ранге тренера провести победный бой с поляком Мариушем Вахом, в котором Владимир выиграл по очкам. Все судьи отдали победу украинцу единогласно. Ранее американец был постоянным спарринг-партнером Кличко- младшего, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.