​Аватарна терапія дає надію в лікуванні шизофренії

Експериментальна терапія для людей з шизофренією, яка зводить їх віч-на-віч із комп'ютерним аватаром, що представляє голоси, які мучать їх у їхніх головах, виявилася перспективною в ранніх дослідженнях. Учені, які проводили дослідження та порівнювали аватарну терапію з консультуванням, виявили, що через 12 тижнів аватари були більш ефективними для зменшення слухових галюцинацій (голосів у голові), повідомляє «Голос Америки».


«Потрібні додаткові дослідження підходу в інших установах охорони здоров'я, тому терапія ще не є широко доступною. Але якщо подальші випробування виявляться успішними, експерти відзначають, що аватарна терапія може «радикально змінити» підходи в лікуванні для мільйонів людей у всьому світі, які страждають від психозу», - пише ГА.

Як зазначається у матеріалі, у цьому дослідженні, опублікованому у виданні The Lancet Psychiatry, беруть участь 150 пацієнтів у Британії, які страждали на шизофренію приблизно 20 років і які переживали постійні та тривожні слухові галюцинації більше року. З них 75 отримували аватарну терапію, а 75 відвідували консультації. Всі вони продовжували вживати свої звичайні антипсихотичні препарати протягом всього періоду лікування.

«Аватарну терапію надавали в 50-хвилинних сеансах, що приймалися один раз на тиждень протягом шести тижнів. Перш, ніж почати лікування, пацієнти працювали з терапевтом, щоб створити комп'ютеризовану симуляцію, або аватар голосу, який вони найбільше хотіли приглушити, – у тому числі те, що говорив голос, як це звучало та який він може мати вигляд», - зазначає ГА.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.