Медіа-профспілка вимагає від генеральної прокуратури порушити кримінальну справу через побиття миколаївського журналіста
- Подробиці
- Опубліковано 08.10.2012 03:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2717
29 вересня 2012 року, під час висвітлення мітингу проти самовільного будівництва кіоску, журналіст Володимир Сіляков зазнав нападу з боку невідомого чоловіка, який представився довіреною особою власника кіоску Ганни Котенко. Невідомий, намагаючись перешкодити журналісту проводити зйомку мітингу, вдарив Володимира Сілякова кулаком в обличчя, а потім ударив по камері. Після чого, за словами журналіста та очевидців, нападник заявив кореспонденту: «Якщо це відео десь з’явиться, я тебе порву».
НМПУ звертає увагу Генеральної прокуратури України на те, що під час вчинення злочину проти редактора «НикВести» Володимира Сілякова був присутній співробітник міліції, який, всупереч Закону України «Про міліцію», не затримав нападника та не вжив заходів по припиненню злочину. Тобто, співробітник міліції вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.367 КК України (службова халатність).
Незалежна медіа-профспілка України зазначає, що на сьогоднішній день особиста заява про злочин, написана В. Сіляковим, знаходиться у Ленінському РВ УМВС України у Миколаївській області. Однак матеріали перевірки не передані за підслідністю до прокуратури, що є грубим порушенням з боку працівників міліції кримінально-процесуального законодавства.
В той же час прокуратура Миколаївської області, не дивлячись на широкий публічний розголос подій, а також наявність відеосвідчень нападу, намагається залишатись сліпою та глухою. На сьогоднішній день кримінальна справа так і не порушена, що, на думку Комітету НМПУ, свідчить про небажання обласної прокуратури визнавати факт перешкоджання професійній журналістській діяльності.
НМПУ висловлює сподівання, що Генеральна прокуратура України проведе ретельну перевірку фактів нападу на випускаючого редактора Миколаївського інтернет-видання «НикВести» Володимира Сілякова.
Медіа-профспілка також констатує факт, що невтручання міліції у конфлікти, коли журналістам перешкоджають виконувати професійну роботу, стали типовим явищем. Прокуратура, тим часом, вперто не бажає порушувати кримінальні справи за перешкоджання професійній діяльності журналіста.
Також з цієї категорії...
«Отвєть за базар»: рік потому»
22 июл. 2009 г.
Розпочато кримінальні провадження за фактом...
10 окт. 2014 г.
За хабарництво судитимуть посадовця податкової...
31 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...
15 років позбавлення волі з...
4 нояб. 2024 г.
Школа обміну досвідом для молодих...
4 нояб. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
5 нояб. 2024 г.
Останні новини
05.11.2024 09:27
Алиби для президента05.11.2024 08:44
1260 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:
Коментарі