Пенітенціарній службі радять не вступати в юридичну полеміку, а лікувати Луценка

lutsenko turma

 
Заява першого заступника керівника ДПтСУ про обмеженість Ю.Луценка у виборі лікувального закладу суперечить ст. 6, 34, 38 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я». Про це заявила народний депутат Ірина Луценко у відповідь на заяву пенітенціарної служби.


«Зокрема, у ст. 38 чітко зазначено, що кожний пацієнт має право на вільний вибір лікаря та має право бути прийнятим у будь-якому закладі охорони здоров'я за своїм вибором», - зазначила заступник голови Комітету ВР з прав людини. Окрім того, наголосила Ірина Луценко, у спільному наказі МОЗ та Мінюсту, на який посилається представник ДПтСУ, вказано орієнтовний перелік медичних закладів охорони здоров’я.

Народний депутат рекомендує представникам пенітенціарної служби не вступати в юридичну полеміку, а зайнятися безпосередніми обов’язками – забезпечувати належним медичним обслуговуванням ув’язненого Юрія Луценка, за життя та здоров’я якого вони несуть повну відповідальність за законом, повідомляє "Народна самооборона".



Коментарі

  +0 #1 Кассандра 29 мар. 2013 г., 17:58:00
Юра! Держись! Ты победишь!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.