Рішення Вищого спецсуду є свідченням повної деградації судової системи, - заява ВО «Батьківщина»

z batkivschini

 
6 вересня 2013 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відмовив у передачі до Верховного Суду України так званої газової справи проти Юлії Тимошенко для її перегляду та скасування несправедливого вироку.


Українська судова система вчергове продемонструвала свою абсолютну залежність від нинішньої влади та наочно підтвердила політичну мотивацію судового вироку, який був винесений лідеру української опозиції Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що в офіційному зверненні до захисту лідера опозиції Вищий спецсуд наголошував лише на одному недоліку подання – не надання офіційної інформації щодо того, що рішення Європейського суду з прав людини набуло статусу остаточного. Зазначений недолік був виправлений захистом ще 9 серпня 2013 року. Після цього захист щоденно звертався до суду з приводу того, чи існують ще якісь штучні вади у поданні, але нових претензій не отримав.

Однак у тому «папірці», який зараз розміщений на офіційному сайті Вищого спеціалізованого суду, чомусь висловлюються нові, абсолютно надумані претензії, які нібито не дають можливість продовжити процедуру перегляду справи Юлії Тимошенко у Верховному Суді України.

При цьому зазначимо, що юристи не отримали жодного повідомлення про рішення Вищого спецсуду, як це мало би бути за процедурою.

Вищий спеціалізований суд нібито не задовольнила якість перекладу рішення Європейського суду з прав людини у справі Юлії Тимошенко. Але надання перекладу взагалі не передбачене законом. Згідно із законодавством, Вищий спеціалізований суд має працювати з оригіналом рішення, який було захистом надано.

Інша причина, на яку посилаються судді, - нібито рішення по незаконному арешту Юлії Тимошенко не має ніякого відношення до всієї так званої газової справи. Такий підхід не витримує жодної критики. Адже Європейський суд з прав людини встановив, що суддя Кірєєв та прокурори під час розгляду газової справи діяли свавільно, порушуючи старий КПК. А відтак це свідчить про те, що рішення приймав упереджений суддя за участю упереджених прокурорів. Це є, у свою чергу, беззаперечною підставою для скасування судового вироку у цій справі.

Таким чином, сьогоднішнє рішення Вищого спецсуду на підставі абсурдних претензій є свідченням повної деградації судової системи. Спосіб, в який воно було винесено і оприлюднене, демонструє, що всі попередні дії в цій справі робилися «на публіку», а не для встановлення істини у справі.

Ми продовжимо судовий захист нашого лідера, оскільки переконані в її невинуватості, і це підтверджує перше рішення Європейського суду з прав людини. Але нам, як і мільйонам наших співвітчизників, зрозуміло, що правди в наших судах не знайдеш. Ми будемо знову звертатися до ЄСПЛ та Комітету міністрів Ради Європи і після нашого приходу до влади зробимо усе можливе для побудови справедливої судової системи, де кожен простий українець зможе захистити свої права, - йдеться у заяві партії «Батьківщина».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.