Фірма, яка не виплачувала зарплату неповнолітній, заборгувала кошти ще 37 працівникам

prok riev new

 
За результатами розгляду колективного звернення 37 працівників ТОВ «Ділайт Україна» щодо грубого порушення їх трудових прав прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження та розпочала досудове розслідування. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Як повідомлялося, до столичної прокуратури надійшло звернення працівників відомої компанії щодо невиплати їм заробітної плати. За твердженням заявників, керівництво заборгувало їм понад 400 тис. гривень зароблених коштів.

За результатами перевірки прокуратура Києва зареєструвала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 172 КК України – Грубе порушення законодавства про працю.

Окрім того, у рамках розслідування будуть перевірені доводи заявників щодо виплати їм заробітної плати «в конвертах».

Нагадаємо, раніше прокуратурою Голосіївського району Києва було відкрито кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати 13-річній дівчині, котра упродовж 2 місяців працювала на ТОВ «Ділайт Україна».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.