Закриттю телеканалу ТВА у Чернівцях сприяє Нацрада з телебачення і радіо

nats

 
Медіа-профспілка заявила, що відмова продовження ліцензії найстарішому приватному телеканалу Чернівців є наступом на свободу слова. Незалежна медіа-профспілка стурбована діями Нацради з питань телебачення і радіомовлення, яка відмовилася продовжити ліцензію чернівецькій телекомпанії ТВА. Це рішення вона прийняла на підставі винесених зауважень за результатами моніторингу каналу. Однак, результати моніторингу викликають сумніви, і журналісти ТВА надали докази, що вони є сфальсифікованими.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).

Як зазначає керівництво каналу, моніторинг здійснювався «невідомими людьми», а після зауваження ТВА щодо можливого фальсифікування відео Нацрада відмовилася від його експертизи і не надала записів та актів моніторингу, фактично позбавивши телеканал можливості опротестувати результати моніторингу.

Абсолютно очевидно, що події останніх місяців навколо каналу ТВА спрямовані на його дискредитацію, вважає медіа-профспілка. Вони свідчать про те, що місцева влада вирішила не києм, так палицею змусити незалежний телеканал замовкнути. Влада Буковини і міста Чернівці не лише заплющує очі на провокативні дії деяких зацікавлених осіб з дискредитації каналу і його дестабілізації, але й підтримує такі дії. І в цьому буковинським можновладцям допомагає такий орган, як Нацрада, який би мав стояти на сторожі законності і і створювати комфортні умови для роботи електронних засобів масової інформації.

За останній рік, з остаточною зміною менеджменту, ТВА видав в ефір більше десяти нових телевізійних проектів, які несуть на собі чимале соціальне навантаження, забезпечив свою діяльність усім необхідним як технічним, так і юридичним супроводом. Це свідчить про прагнення телеканалу розвиватися і задовольняти різноманітні телевізійні потреби мешканців регіону.

НМПУ наголошує,що за нинішнім одіозним рішенням Нацради стоїть намагання усунути з медіа простору Чернівецької області непідконтрольний владі медіа ресурс. Своїм рішенням Нацрада не лише позбавляє роботи майже півсотні працівників телеканалу, а й обмежує права мешканців області на отримання збалансованої та рівнобічної інформації.

НМПУ заявляє про неприпустимість таких дій, захищатиме журналістів ТВА, чимало з яких є членами медіа-профспілки, та залишає за собою право звертатися до суду, а у разі необхідності – і до європейських інституцій, щоб привернути увагу міжнародних організацій до кричущого прикладу утиску свободи слова.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.