За простріленого Януковича саджають, а в прострілених графіті інших - немає складу злочину

g1

 
Після нападу на будинок батьків активіста Чорного Комітету Богдана Тицького він вирішив провести невеличкий «слідчий експеримент»: його батько написав заяву в міліцію по даному інциденту. Було цікаво, як відреагує міліція.


І ось як вона відреагувала:

«кримінальне провадження закрито на підставі п.2 ч. 1 284 КПК України» (відсутність складу злочину).

Що найцікавіше, що цим документом міліція визнала, що на паркані було намальоване саме обличчя Богдана Тицького з червоною плямою в лобі і що це пропагує його вбивство.

«Для порівняння, мені цікаво, а за що тоді посадили Володимира Никоненка з Сум? В його випадку було намальовано, за вироком суду, просто чиєсь обличчя з червоною плямою в лобі, яке було визнане непристойним. Вирок Никоненка також наводжу для порівняння. Невже суд і міліція офіційно визнали обличчя Януковича непристойним апріорі, а моє пристойним?», - коментує «слідчий експеримент» Богдан Тицький.


g2

g3

g4

g5

g6



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.