Прокуратура не дозволила будівництво біля музею «Пирогово»

prok riev new

 
За сприяння прокуратури міста Києва земельні ділянки площею 21 га, які відносяться до буферної зони Музею народної архітектури та побуту України «Пирогово», повернуті громаді столиці. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


У 2007 році Київрада надала в оренду двом приватним товариствам земельні ділянки вартістю 54 млн грн. Підприємці мали намір використати цю землю для забудови. Втім, так нічого не побудували.

Як з’ясувалось, відведені земельні ділянки перебувають у буферній зоні Музею народної архітектури та побуту України і передача їх в оренду можлива лише на підставі відповідних погоджень, яких жоден із приватних товариств не мав.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду з вимогою повернути земельні ділянки у власність територіальної громади столиці. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.