Засуджено головного бухгалтера НСК «Олімпійський»

prok riev new

 
Печерський районний суд виніс вирок головному бухгалтеру НСК «Олімпійський», який привласнив кошти підприємства на суму 276 тис грн. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службу прокуратури міста Києва.


Встановлено, що у 2008 році, скориставшись своїм службовим становищем, головний бухгалтер спортивного комплексу перерахував вказану суму на рахунки фіктивних підприємств. У документах було зазначено, що кошти виділяються на надання послуг з реконструкції стадіону. Втім, ані на реконструкцію, ані на інші види робіт гроші так і не надійшли.

Підтримуючи позицію прокуратури, Печерський райсуд обрав міру покарання посадовцю у вигляді позбавлення волі, а також позбавлення права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій з конфіскацією майна передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, Службове підроблення).



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.