Столичні службовці розікрали 1,6 млн гривень на будівництві Алеї Воїнської Слави

prok riev new

 
Більше 1,6 млн гривень розікрали службові особи КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» під час створення Алеї Воїнської Слави у парку Вічної Слави у столиці. За цим фактом прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Києва.


Будівництво алеї, яке було передбачене Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва, розпочалося у грудні минулого року. За частину виконаних робіт зі столичного бюджету на рахунки підрядника ТОВ «Білдек буд» було перераховано 3,4 млн гривень.

Проте прокурорська перевірка встановила, що вартість гранітних виробів та обсяг виконаних робіт були суттєво завищені. Як наслідок, столичному бюджету було завдано збитків на 1 млн 650 тис. гривень.

Відомості про вчинення службовцями комунального та приватного товариств внесені в ЄРДР за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.