Затримано високопосадовця під час отримання хабаря у 60 тисяч гривень

prokuratura new

 
Прокуратура міста Києва спільно з співробітниками СБУ викрила директора Департаменту розвитку ринків фінансових послуг та міжнародного співробітництва Нацкомісії, який отримав від представника страхової компанії 60 тисяч гривень неправомірної вигоди. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


За таку суму посадовець обіцяв видати ліцензію на страхування цивільно-правової відповідальності приватних нотаріусів та погодити їх правила страхування.

Кошти йому було передано двома частинами. Саме під час отримання другої частини «винагороди» у розмірі 40 тисяч гривень посадовця і було затримано правоохоронцями. Це відбулося на вулиці, неподалік від місця його роботи.

Наразі вирішується питання щодо пред’явлення підозри за відповідною кваліфікацією, обрання посадовцю-хабарнику запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

На даний час першочергові слідчі дії тривають. Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.