Спритні службовці столичного банку вкрали у владників 24 млн гривень

prokuratura new

 
Прокуратура Подільського району м. Києва розпочала кримінальне провадження щодо службових осіб одного із банків столиці, з вини яких вкладники втратили майже 24 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) внесено до ЄРДР.

Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Установлено, що між банком та престижною медичною клінікою було укладено багатомільйонний кредитний договір. Однак взяті на себе фінансові зобов’язання медустанова не виконала. Тож спритні службовці банку, діючи в інтересах боржника та з метою одержання неправомірної вигоди, продали її боргові зобов’язання за ціною у 32 рази меншою, ніж сума боргу.

До того ж, організація, яка викупила цей борг, виявилась наближеною до боржника структурою.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.