Головний індикатор боротьби з корупцією – кількість чиновників-хабарників у тюрмі

habarniki chinovniki

 
В усіх цивілізованих країнах, які проходили шлях реформ, головним індикатором боротьби з корупцією була кількість чиновників-хабарників у тюрмі. Про це в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов, повідомляють «Конфлікти і закони».


«За цей рік ми можемо на пальцях однієї руки перерахувати корупціонерів, які сіли у тюрму. Останній приклад – затримання голови ДСНС Бочковського. Нехай кажуть, що це - популізм та показуха. Але побільше б таких показух. Нехай щотижня відбуваються такі показухи», - сказав парламентар.

На його думку, боротьба з корупцією залежить від політичної волі перших осіб держави та їхньої спроможності долати опір самої системи. «Сподіваюся, що після Бочковського посадять кількох губернаторів, мерів, деяких членів Кабміну, і ці корупційні схеми, як клубок, будуть поступово розплутуватися», - наголосив депутат. У протилежному випадку, додав він, на нас чекатимуть нові майдани.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.