Офіцера Бучанської колонії, який вимагав 240 тисяч гривень хабара, взято під варту

prokuratura new

 
Печерський районний суд обрав начальнику багатопрофільної міжрегіональної клінічної лікарні Бучанської виправної колонії № 85 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді внесення застави у розмірі 250 мінімальних заробітних плат.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Нагадаємо, за вказані кошти посадовець пообіцяв засудженому зробити медичний висновок, згідно якого можна отримати звільнення від відбування покарання. Під час передачі першої частини коштів зловмисника затримали.

Посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Прокуратурою Київської області готується клопотання до суду про відсторонення начальника лікарні від займаної посади.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.