Суд заарештував п’ятьох затриманих біля станції метро «Житомирська»

prok riev new

 
За клопотанням слідчого і прокурора Голосіївський райсуд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою п’ятьом особам, затриманим 9 жовтня поблизу станції метро «Житомирська». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Згідно з матеріалами досудового розслідування, підозрювані займалися вимаганням коштів у столичних перевізників. Двом з них, які виявилися організаторами злочинних дій, запобіжний захід обрано без можливості внесення застави.

Наразі дії підозрюваних кваліфікуються за ч. 3 ст. 206 (Протидія законній господарській діяльності) та ч. 1 та 2 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) Кримінального кодексу України.

Вживаються необхідні слідчі (розшукові) заходи для встановлення всіх обставин вчинених кримінальних правопорушень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється прокуратурою м. Києва, безпосередньо слідство – Слідчим управлінням ГУ МВС України в м. Києві.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.