КВУ зафіксував в Києві підготовку до масових порушень на одній з дільниць

kvu porushwnnya

 
«У Києві на дільниці №800520 (вул. Героїв Сталінграда, 58-Б) відбулась спроба організації виборчих махінацій, так звана «косинка». Один із членів комісії видавав бюлетені підставним особам, які при цьому не розписувались в списку виборців. Такі особи мали при собі спеціальні позначки (так звані «косинки»), по яких цей член комісії міг їх розпізнати і видати бюлетені. За Законом член комісії має перевірити паспорт виборця, який засвідчує особу і місце її реєстрації. Виборець в свою чергу має поставити підпис у списку виборців.


Порушення помітили спостерігачі, міліція повідомлена і наразі тривають слідчі дії. Подібне порушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 7 років.

Така виборча махінація може призвести до масових порушень через значну кількість підставних осіб, що можуть отримати бюлетені від такого члена комісії», повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук Комітет виборців України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.