Сакварелідзе викликали на допит до ГПУ як свідка

sakvarelidze dopit

 
До Генеральної прокуратури на допит викликано як свідка у кримінальному провадженні екс-заступника Генпрокурора України Д. Сакварелідзе. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


30 березня 2016 року по телефону його було викликано на допит як свідка. В телефонній розмові останній не заперечив про явку на допит до начальника управління Генпрокуратури в п’ятницю – 1 квітня 2016 року.

Повістка про виклик 31 березня 2016 року, зокрема, була надіслана Д. Сакварелідзе і на електронну пошту.

Додатково інформуємо, що відповідно до вимог ст. 135 Кримінального процесуального кодексу України (порядок здійснення виклику в кримінальному провадженні) – особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду шляхом вручення повістки про виклик, надіслання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв'язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.