Останні новини з «оновленої» Генеральної прокуратури. За мотивами заяв Генпрокурора Луценка

lutsenko kasko

 
Заява 1. Всі замовні справи у Генеральній прокуратурі з моїм приходом будуть негайно закриті. Згадані були справи проти Сакварелідзе, Каська, Центру протидії корупції.


Реальність: Про закриття жодного з цих проваджень Генпрокурор публічно не поінформував суспільство. Більше того, ті, хто ініціював і фальсифікував ці провадження під замовлення – були заново перепризначені на своїх керівних посадах в ГПУ. Хоча суди зобов’язали ГПУ порушити щодо них кримінальні провадження за перевищення повноважень і незаконне втручання у приватне життя.

Заява 2. Генеральна прокуратура не може об’єктивно розслідувати чи закрити справу проти Каська, яку порушив Шокін, бо прокурори мають у ній зацікавленість, тому її для об’єктивності треба передати в НАБУ.

Реальність: Куди і чому саме відправили провадження - досі достеменно невідомо. Проте прокурор у суді надав витяг з ЄРДР, за яким процесуальне керівництво у ньому доручено здійснювати, УВАГА - цілком «незацікавленим особам» - ШІСТЬОМ прокурорам Генпрокуратури з команди Севрука – Шевченко А.Г., Ярошенко В.Г., Ломакіна Ю.С., Колесник М.О., Козуб О.М., Казміренко В.М. І це на одного слідчого поліції... Тут, дійсно, не посперечаєшся – слідство буде супер об’єктивним. Адже оці шість прокурорів у ГПУ, мабуть, єдині цілком неупереджені з точки зору Луценка…

Заява 3. Я взагалі не в курсі, що мої підлеглі повторно наклали арешт на квартиру Каська після рішення апеляційного суду про скасування арешту (яке не підлягало оскарженню) і ще й домоглися виселення, негайно розберуся.

Реальність: «Негайно» триває вже місяць. Спочатку від адвокатів вперто тиждень приховують матеріали по новому арешту в Печерському суді, потім Печерський суд не направляє матеріали в апеляційний. Перенос засідання. Потім прокурор приходить на засідання апеляційного суду без повноважень. І суд знову переноситься. Звичайно КПК – це дуже складний інструмент для людини без юридичної освіти, яка хоче «негайно розібратися». Але якщо підлеглий прокурор приходить на черговий суд і не може підтвердити свої повноваження, то або у вас там у ГПУ неймовірний бардак, або Генпрокурора водять за ніс його ж підлеглі, або все це просто погано приховане затягування справи. Я маю всі підстави схилятися до останнього. Ці свавільні дії прокуратура могла виправити миттєво – відкликати незаконне клопотання про повторний арешт. НІЧОГО подібного вона не зробила.

І нарешті, висновок: Юрій Віталійович, припиніть дурити людей! Казки про те, що ГПУ тепер ні до чого - буде інший орган слідства, який розбереться, - лише чергові казки. Якщо Ви ще не добралися до статті 36 Кримінального процесуального кодексу України (бо вона ж таки далеченько), то роз’яснюю, що саме прокуратура здійснює процесуальне керівництво в усіх без винятку кримінальних провадженнях і саме процесуальний керівник (ПРОКУРОР) визначає за законом напрямок слідства і які саме слідчі дії необхідно провести. А слідчий за чинним КПК лише виконує доручені йому прокурором слідчі дії, самостійно обираючи тактику їх проведення. Тому всі рішення у цій справі буде приймати ПРОКУРОР і відповідальність за її замовний характер і всі порушення та фальсифікації буде нести саме ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР, який погодився очолити цю систему Задзеркалля в такому її спотвореному вигляді.

Тому приймайте рішення, Юрію Віталійовичу, а не перекладайте відповідальність. Така вже доля Генерального прокурора.

Віталій Касько, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.