Прокуратура здійснюватиме процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства журналіста Павла Шеремета

sheremet gpu

 
Прокуратура міста Києва здійснюватиме процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства журналіста інтернет-видання «Українська правда» Павла Шеремета, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого п. 5 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Проведення розслідування вказаного злочину доручено Слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в м. Києві.

На місці події продовжують працювати слідчо-оперативні групи Головного та районного управлінь поліції, працівники апарату прокуратури міста, процесуальні керівники.

Нагадаємо, сьогодні, 20 липня, вранці в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст інтернет-видання «Українська правда» Павло Шеремет. Вибух стався на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в м. Києві.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.