Анкети «доброчесності» прокурорів, або Як створити видимість бурхливої діяльності

gpu1

 
Чи може хтось у ГПУ пояснити Юрію Луценку, що чинний Закон України «Про прокуратуру» і без тих пустопорожніх анкет доброчесності містить більш ніж достатньо інструментів для притягнення прокурора до відповідальності за недоброчесність?!


За статтею 43 Закону прокурора можна притягнути до дисциплінарної відповідальності за:

- порушення порядку подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

- вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у чесності та непідкупності органів прокуратури;

- систематичне або одноразове грубе порушення правил прокурорської етики;

- втручання чи будь-який інший вплив прокурора у випадках чи порядку, не передбачених законодавством, у службову діяльність іншого прокурора, службових, посадових осіб чи суддів.

При цьому стаття 19 Закону зобов’язує прокурора не допускати поведінки, яка дискредитує його як представника прокуратури та може зашкодити авторитету відомства, тобто зобов'язання бути доброчесним прокурор має і без підпису в анкеті доброчесності.

Тому якщо раптом захочеться поборотися з корупцією у прокуратурі – додаткові папірці для цього не треба ані заповнювати, ані підписувати. Лише бажання потрібно.

Бережіть ліс, панове прокурори!

Віталій Касько, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.