​Прокуратура вимагає скасувати рішення суду про надання у приватну власність 6 самочинно збудованих об’єктів у Києві

Органами столичної прокуратури оскаржено рішення Солом’янського районного суду столиці, за яким приватне товариство незаконно набуло у власність самочинно збудовані будівлі у 6 різних районах міста загальною площею понад 1 тис. кв м, у тому числі будівлю, що розташована на земельній ділянці історико-культурного призначення в межах охоронної зони ансамблю споруд Софійського собору.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Крім того, як з’ясувалося, судом першої інстанції в порушення вимог чинного законодавства до участі у розгляді справи взагалі не було залучено Київську міську раду, як власника земельних ділянок. До того ж саме рішення стосувалося об’єктів, які побудовані без дозвільної документації та без прийняття їх в експлуатацію.

Наведені порушення стали підставою для застосування прокурором представницьких функцій на захист інтересів держави та територіальної громади. Як результат, вищезазначене рішення оскаржується в апеляційному порядку.

Крім того, з початку року місцевою прокуратурою виявлено ще два аналогічні судові рішення, перегляд яких за апеляцією прокурора триває.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.