​У рамках розслідування розкрадання коштів «КСГ Банку» у розмірі 386 млн грн проведено 13 обшуків

У четвер, 29 грудня 2016 року, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6 Службою безпеки України спільно зі слідчими Печерського Управління поліції у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом протиправного заволодіння грошовими коштами ПАТ «КСГ Банк» у сумі понад 386 млн грн, проведено одночасні обшуки по 13 адресах приміщень банку, за адресами посадових осіб банку та колишніх власників.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили чорнову бухгалтерію, штампи та печатки суб’єктів господарської діяльності, що мають ознаки фіктивності, документи та носії з інформацією про роботу фіктивних підприємств, причетних до фінансових операцій з коштами банківської установи.

Як з’ясувалося, злочинна схема розкрадання коштів полягала в незаконному знятті готівки з рахунків банку із використанням підприємств з ознаками фіктивності, які здійснювали фінансові операції з перерахування грошових коштів на банківські рахунки клієнтів ПАТ «КСГ Банк». З цією метою зловмисниками було відкрито близько ста клієнтських рахунків, з яких в подальшому знято кошти трьома підставними особами за довіреностями.

Досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 ККУ (шахрайство) триває.

Фото Еспресо.TV



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.