Сільському голові на Київщині повідомлено про підозру

s g

 
Прокурор Київської області повідомив про підозру голові одного з сіл Іванківського району за фактом службового підроблення документів на оренду невитребуваної землі загальною площею 158 га.


Сільський голова підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Установлено, що посадовець без скликання та проведення сесії сільської ради склав її рішення, яким погодив надати в оренду товариству невитребувані земельні частки (паї).

Найближчим часом обвинувальний акт стосовно посадовця буде скеровано Іванківською міжрайонною прокуратурою до суду.



Коментарі

  +0 #1 Федот 28 сент. 2015 г., 17:25:57
Шановні громадяни. На сайті президента існує петиція „Обіцянки посадових осіб” https://petition.president.gov.ua/petition/10218 про призначення покарання за брехню народу. Підтримаємо її щоб позбавитись брехунів в уряді та парламенті. Слава Україні!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.