​На Запоріжжі прокуратура розпочала провадження за фактом отруєння школярів

27 січня Запорізькою місцевою прокуратурою №2 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання масовим отруєнням у місцевому навчально-виховному закладі за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 325 КК України.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області, передають «Конфлікти і закони».

Встановлено, що до Запорізької центральної районної лікарні госпіталізовано 7 школярів з захворюванням на гостру кишкову інфекцією та 3 дітей дошкільного віку з середньою тяжкістю захворювання. Всі діти є вихованцями Мар’ївського навчально-виховного комплексу, розташованого у Запорізькому районі області.

Дітям забезпечено необхідне лікування, стан їхнього здоров’я стабільний.

У ході досудового розслідування, яке здійснюється слідчим відділом Запорізького ВП ДВП ГУНП України в області, проводяться необхідні слідчі дії. Процесуальне керівництво здійснюється Запорізькою місцевою прокуратурою №2.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.