​Як зменшити платіжки за тепло

Корисну інформацію опублікував на своїй сторінці Фейсбук Олександр Трохимець – як зменшити платіжки за тепло споживачам послуг централізованого опалення (для будинків без будинкових лічильників і будинків з будинковими лічильниками). Завдячуючи «Батьківщині», читаймо уважно і качаймо корисні файли.


«Як і обіцяли на нараді у заступника Голови КМДА Петр Пантелеев (Petr Panteleev) - розробили ПРАВОВИЙ механізм захисту прав споживачів послуг централізованого опалення.

Скарги про перерахунок - перший крок, який споживачі мають зробити. Навіть якщо такі платіжки ВЖЕ ОПЛАЧЕНІ.

Політична партія «ВО «БАТЬКІВЩИНА» надалі супроводжуватиме ОБ'ЄКТИВНИЙ та неупереджений розгляд даних звернень як у виконавців послуг з централізованого опалення, так і в НКРЕКП.

Текстові файли для закачування тут:

https://docs.google.com/…/0B00NhV-6r7cENXpHYkxXZ0h1T2c/edit… - для будинків БЕЗ будинкових лічильників

https://docs.google.com/…/0B00NhV-6r7cEc3c4dXY3bTY5M28/edit… - для будинків З будинковими лічильниками», - пише Олександр Трохимець.

Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.