​Як зменшити платіжки за тепло

Корисну інформацію опублікував на своїй сторінці Фейсбук Олександр Трохимець – як зменшити платіжки за тепло споживачам послуг централізованого опалення (для будинків без будинкових лічильників і будинків з будинковими лічильниками). Завдячуючи «Батьківщині», читаймо уважно і качаймо корисні файли.


«Як і обіцяли на нараді у заступника Голови КМДА Петр Пантелеев (Petr Panteleev) - розробили ПРАВОВИЙ механізм захисту прав споживачів послуг централізованого опалення.

Скарги про перерахунок - перший крок, який споживачі мають зробити. Навіть якщо такі платіжки ВЖЕ ОПЛАЧЕНІ.

Політична партія «ВО «БАТЬКІВЩИНА» надалі супроводжуватиме ОБ'ЄКТИВНИЙ та неупереджений розгляд даних звернень як у виконавців послуг з централізованого опалення, так і в НКРЕКП.

Текстові файли для закачування тут:

https://docs.google.com/…/0B00NhV-6r7cENXpHYkxXZ0h1T2c/edit… - для будинків БЕЗ будинкових лічильників

https://docs.google.com/…/0B00NhV-6r7cEc3c4dXY3bTY5M28/edit… - для будинків З будинковими лічильниками», - пише Олександр Трохимець.

Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.