​Посадовцям столичного главку поліції, підозрюваних у привласненні майже 10 млн гривень, обрано запобіжні заходи

За клопотанням прокуратури міста Києва Дніпровський райсуд столиці обрав запобіжні заходи п’ятьом учасникам злочинної групи, яких підозрюють у привласненні майже 10 млн гривень, що призначалися на виплату премій київським поліцейським.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва, передають «Конфлікти і закони».

Так, трьох із затриманих заарештовано строком на 2 місяці з альтернативою внесення застави, сумарний розмір якої становить 8 млн гривень.

Зокрема, начальнику Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Нацполіції України у м. Києві суд у якості альтернативи тримання під вартою визначив заставу у сумі 2 млн гривень, представнику профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, а також заступнику одного з полків особливого призначення київської поліції – по 3 млн гривень кожному.

Ще двоє фігурантів кримінального провадження за рішенням суду перебуватимуть під домашнім арештом. Одного з них суд також зобов’язав носити електронний засіб контролю.

Крім того, прокуратурою подані клопотання до суду щодо арешту грошових коштів у сумі понад 3,5 млн гривень, які були вилучені у підозрюваних під час обшуків, а також рухомого та нерухомого майна, що їм належить (3 автомобілі, 3 квартири та приватний будинок).

Нагадаємо, 10 лютого 2017 слідчі прокуратури міста Києва спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції України затримали п’ятьох посадових осіб столичного главку поліції одразу після розділення чергової суми привласнених коштів у розмірі 240 тис. грн. Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою).

Фото прес-служби прокуратури Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.